UWAGA! Zmiana zasad parkowania na parkingu przed gabinetem.

Należy pobrać darmowy bilet parkingowy z parkometru przed wejściem na klatkę schodową i umieścić go za szybą auta w widocznym miejscu. Parking jest bezpłatny przez 2,5 godziny.
Brak ważnego biletu skutkuje mandatem w wysokości 150 zł. Jest to skrupulatnie egzekwowane. 
Parking jest płatny także przed przejazdem przez otwarte bramki. 

 

Anna Judycka.  Gabinet Pomocy Psychologicznej
Rezydencja Warszawska
ul. Warszawska 43 lokal 168, klatka D
05-820 Piastów

Wejście do klatki D znajduje się pomiędzy galerią Rossman a piekarnią Putka

Umawianie wizyt tylko telefonicznie
tel. 508 348 845

Konto bankowe do rozliczeń: Anna Judycka Psychoterapia

Nr rachunku: 60 1140 2004 0000 3102 6777 0450

Szanowni Państwo, w dalszym ciągu możliwe są sesje psychoterapii online. Dostępnymi sposobami są:

  • Skype (na komputerze lub smartfonie. Nazwa profilu do kontaktu ze mną anna.judycka)
  • Messenger (na smartfonie lub komputerze https://messenger.com)
  • WhatsApp (Ania Judycka)
  • Zoom (wysyłam link do spotkania)
  • Google Meet (wysyłam link do spotkania)

Umawianie szczegółów technicznych i terminów wizyt wyłącznie telefonicznie.

Dojazd do gabinetu:

http://rezydencjawarszawska.pl/index.php?a=mapa

Opis dojazdu

Opis dojazdu obwodnicą S8

Po zjeździe z drogi ekspresowej S8 z węzła Warszawa-Zachód (zjazd na ul. Poznańską w kierunku na Poznań) po kilkuset metrach skręcamy na światłach w lewo w ulicę Piastowską. Jedziemy cały czas główną drogą. W ten sposób Piastowska przejdzie w lewo w Lisa-Kuli a następnie w ulicę Piłsudskiego. Po 2,5 kilometrach od trasy Poznańskiej dojedziemy do ul. Bohaterów Wolności w Piastowie, w którą skręcamy w lewo nadal jadąc po głównej drodze. Po 100 m jesteśmy na skrzyżowaniu ulic Bohaterów Wolności tuż przed Rezydencją Warszawska. 

Opis dojazdu Alejami Jerozolimskimi

Jadąc samochodem od Centrum Warszawy Alejami Jerozolimskimi należy skręcić na wysokości Piastowa przy stacji paliw LOTOS w prawo w Aleję Tysiąclecia. Po przejechaniu 1,6 km z estakady nad koleją PKP widzimy już po lewej stronie kompleks mieszkalno-usługowy Rezydencja Warszawska.

Dojazd od węzła Pruszków

Jadąc trasą A2 od Warszawy należy zjechać z autostrady w kierunku na Pruszków. Zaraz po zjeździe trzeba (za kościołem) skręcić w lewo w ulicę 3-go Maja. Następnie w lewo, w ulicę Długą i ponownie w lewo w ulicę Zdziarską, która przechodzi w ulicę Bohaterów Wolności tuż przed Rezydencją Warszawska. 

Parking dla zmotoryzowanych (bezpłatnie do 2,5 h)

Rezydencja Warszawska posiada zamknięty parking, z możliwością pobrania biletu parkingowego. Postój do 2,5h jest bezpłatny. 

Dojazd PKP i Autobusem

Podróż koleją PKP ze śródmieścia do stacji Piastów wynosi 21 minut. Od stacji PKP do gabinetu psychoterapii w Rezydencji Warszawskiej idzie się 2-3 minuty pieszo. Podmiejskie linie autobusowe 716 i 717 zapewniają komunikację z Warszawską siecią miejską.

Piastów leży w województwie mazowieckim, 16 km na zachód od Warszawy trasą Aleje Jerozolimskie. Z Warszawy i sąsiednich miejscowości takich jak Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Podkowa Leśna, Otrębusy, Nowa Wieś, Komorów i Michałowice można wygodnie dojechać koleją PKP, SKM lub samochodem. W pobliżu znajdują się również miejscowości Brwinów, Nadarzyn, Ożarów Mazowiecki, z których można dojechać samochodem.